KARTAL İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR [KARTAL SPOT EŞYA]

YAZILAR
Kartal Spot
ARŞİV


           Kartal ikinci el eşya 

        

Kartal da hizmet veren bir ikinci el eşya alım satım firması olarak sizlere kartal merkez spotçular çarşısında bulunan mağazamızda hizmet sunmaktayız her çeşit ikinci el ev eşyası konseptinden ürün bulundurmaktayız sizde eskimiş bir eşyanızı değiştirmek için yada kullanmaktan sıkıldığınız herhangi bir evinizin eşyasını değiştirmek için mağazamıza gelerek ikinci el eşyalarımıza yada sıfır ürünlerimize bakabilirsiniz. Fiyatlarımız mağaza ürünlerini nazaran çok daha ucuzdur. Bizden alacağınız bütün ikinci el eşyaların nakliye taşıma ve montaj hizmetini firmamız ücretsiz bir şekilde yapmaktadır. Tek yapmanız gereken bizi iletişim numaramızdan arayıp almak istediğiniz ikinci el ürünü sormak takas imkanı sunan bir firma yız özellikle öğrenci yada yeni ev kuracak olan ailelere ekstra indirim imkanı sunmaktayız. Bizden alacağınız bütün ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya ve ikinci el büro ofis mobilyaları firmamızın garanti si kapsamındadır.

              Kartal ikinci el eşya alanlar

     

  Uzun yıllardan beri hizmet verdiğimiz ikinci el eşya alım satım sektöründe her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için daha çok çalışmaktayız her geçen gün dahada gelişen ve büyüyen ikinci el eşya sektöründe siz değerli kartal halkına daha iyi hizmet sunabilmek için haftanın her günü kartal merkez ve bütün mahallerinden ikinci el ev eşyası ve büro ofis mobilyası alımlarımız vardır bunun için tek yapmanız gereken satmayı düşündüğünüz ikinci el ürünün yada ürünlerin fotoğraflarını watshap iletişim numaramıza yollamak sizin gönderdiğiniz ikinci el eşyaların değerini uzman ekip arkadaşlarımız fiyatlandırıp tarafınıza işletilmektedir eğer sizde bizim size sunmuş olduğumuz fiyat teklifini kabul ederseniz sizin müsaitlik durumunuza göre kartal ikinci el eşya alanlar ekibimiz adresinize gelerek ödemenizi yaptıktan sonra pazarlık ta mutakıp kaldığımız ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. Burada önemli olan tek şey çok hor kullanılmış, yıpranmış, kırık, dökük ürünleri almamamız siz değerli müşterilerimizden tek isteğimiz satacağınız ikinci el eşyalarınızın varsa bir sorunu bize önceden söylemeniz not olarak kesinlikle çalışmayan sorunlu ikinci el beyaz eşya alımı yapmıyoruz. Aşağı da belirteceğim ürünler firmamız tarafından alınan ürünlerin listesini oluşturmaktadır.

İkinci el koltuk takımı 

İkinci el yatak odası takımı 

İkinci el lcd,led televizyon 

İkinci el baza yatak başlık 

İkinci el buzdolabı 

İkinci el çamaşır makinesi 

İkinci el bulaşık makinesi 

İkinci yemek odası takımı 

İkinci el çekyat ve çekyat takımı

İkinci el gardırop 

İkinci el portmanto 

İkinci el küçük ev aletleri 

İkinci el büro ofis mobilyası 

İkinci el ofis koltuğu. 

         Kartal spot eşya 

Bu yazımda sizlere ikinci el eşya ile spot eşya arasında ki farkı az da olsa anlatmaya çalışacağım çünkü insanlarımız hala ikinci el eşya ile spot eşyayı karıştırmaktadır. İkinci el eşya az yada çok kullanılmış tamir görmüş yakut görmemiş hasarlı yada hasarsız eşya topluluğuna verilen addır. Spot eşya ise aksine kişiler tarafından kullanılmamış fabrika dan defolu gelmiş yada teşhirde durmuş olan ürünlere verilen isimdir. yalcinspot olarak kartal ve pendik te bulunan mağazalarımızda spot ev eşyası ve ofis eşyası bulundurmaktayız ihtiyacınız durumunda bizleri arayabilirsiniz. Aynı zamanda sizlerde bulunan spot eşyaların alımınıda kartal spot eşya alanlar olarak değerinde alıyoruz. 

           Kartal da hizmet bölgelerimiz

Kartal ilçemizde merkez ve bütün mall ellerinden ikinci el ev eşyası, spot eşya ve büro ofis eşyası alım satımı yapmaktayız. 

Kartal topselvi ikinci el eşya alanlar 

Kartal kurfalı ikinci el eşya alanlar 

Kartal cumhuriyet mahallesi ikinci el eşya alanlar 

Kartal hürriyet mahallesi ikinci el eşya alanlar 

Kartal yunus ikinci el eşya alanlar 

Kartal soğanlık ikinci el eşya alanlar 

Kartal yakacık ikinci el eşya alanlar 

Kartal uğurmumcu ikinci el eşya alanlar 

Kartal soğanlık yeni mahalle ikinci el eşya alanlar 

Kartal çarşı ikinci el eşya alanlar 

Kartal cevizli ikinci el eşya alanlar 

Kartal karlıktepe ikinci el eşya alanlar. 

 

          

Tasarım: Kuvve